Taisho

Taisho

Szpilka do włosów w technice tsumami zaiku.
ładowanie
195,00
PLN
155,00
PLN
za
Sztuka
Sztuka
ładowanie

Produkt niedostępny w tej liczbie

Dostępna ilość:

Zadaj pytanie o przedmiot
  •  

Szpilka do włosów wykonana z jedwabiu habotai. Habotai to miękka, lejąca i niezwykle zwiewna tkanina jedwabna. Ma subtelny połysk i używana jest w wyrobie kimono. Wyroby z jedwabiu habotai cechują się ostrymi, wyrazistymi krawędziami, wyrazistością i elegancją. Szczególnie często stosowane w tradycyjnych ozdobach maiko.

Szpilka Taishō nawiązuje do klasycznych wzorów z tego okresu. W okresie Taishō mieszały się wpływy kultury tradycyjnej i zachodniej. Z tego okresu pochodzą min. kimona o odważnych wzorach i połączeniach kolorystycznych.

Szpilka składa sie z rózowychkwiatów kiku (chryzantem) w połączeniu z delikatnymi listkami z ręcznie farbowanego jedwabiu. Dodatek srebrnych elementów sprawia, że to ozdoba delikatna i kobieca, a uroku dodaję jej kaskady płatków.

 

~O moich kanzashi~

 

Każda sztuka wykonywana jest ręcznie z pojedynczych kwadratów tkaniny wysokiej jakości. Ze względu na ustawienia monitora proszę brać pod uwagę możliwość różnicy w kolorze ze zdjęcia i rzeczywistym - różnica ta bowiem nie jest podstawą do zwrotu i reklamacji.

 

~Jak dbać o kanzashi~

Kanzashi powinno być przechowywane w osobnym pudełku, w miarę możliwości z dala od światła słonecznego które może powodować blaknięcie tkanin. Nie należy też poddawać kanzashi naciskowi

 

Dodaj opinię Dodaj opinię, dzięki temu również i Ty otrzymasz wiarygodną informację o produkcie.

Dodane opinie (0)
ładowanie
Powiązane produkty
ChouChou
ChouChou
75,00 PLN
65,00 PLN
Bira ChouChou
Bira ChouChou
105,00 PLN
90,00 PLN
Hagoita & Ezogiku - Styczeń
Hagoita & Ezogiku - Styczeń
125,00 PLN
Uchiwa
Uchiwa
130,00 PLN

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl