Sweet Sakura - Marzec / Kwiecień (1)

Sweet Sakura - Marzec / Kwiecień

Kolczyki z ręcznie czerpanym papierem washi
ładowanie
50,00
PLN
40,00
PLN
za
Kolczyki
Producent: Chibigami
Ładowanie

Produkt niedostępny w tej liczbie

Dostępna ilość:

Zadaj pytanie o przedmiot
  •  

Niesiony wiatrem kwiat wiśni opadając na ziemię zwiastuje wiosnę, gdy w powietrzu czuć już aromat kwitnących drzew. W czasie kwitnienia wiśni przechadzają się zakochani, gdyż delikatne płatki sakury mają kształt serca. Podarunek kwiatu wiśni jest wyznaniem uczucia, a biżuteria z tym motywem to prezent, którego znaczenie nie trzeba tłumaczyć.

Róż zaś jest kolorem wyjątkowym, gdyż to właśnie w jego wielu odcieniach występują kwiaty sakury, narodowe kwiaty Japonii. W tym wydaniu ten kolor wygląda elegancko i dojrzale. Jest to od stuleci stanowi symbol Japonii, z którym utożsamiają się jej mieszkańcy, a biżuteria z tym motywem zachwyci każda wielbicielkę kultury Japonii. Będzie wspaniale wyglądać i dodawać szyku szczególnie ciemnym ubraniom dzięki kontrastom.

Według kart Hanafuda kwiat sakura przypisany jest marcowi, maiko noszą ją zaś w kwietniu, jest to więc przemyślany upominek dla osoby urodzonej w którymś z tych miesięcy. Sakura i Japonia są nierozerwalnie związane.

Kolczyki z ręcznie wykonanymi szklanym kaboszonami z papierem washi. Te piękne, kolorowe papiery są wciąż ręcznie wykonywane, a ich uroda oraz bogactwo wzorów niezwykłe. Jego niepowtarzalne wzornictwo, kolory oraz jakość stanowią atut oraz sprawiają, że każdy może mieć przy sobie cząstkę Japonii.

Oprawa wykonana ze stali chirurgicznej jest idealna dla osób wrażliwych, z alergią na inne metale i długo zachowa swój piękny srebrny połysk.

Uroda papieru washi została zachowana pod szklanymi kaboszonami dzięki starannemu procesowi obróbki. Oprawa kolczyków została wykonana ze stali szlachetnej, materiału przyjaznemu alergikom. Stal chirurgiczna jest rodzajem stali stosowanej w medycynie, np. do wyrobu niektórych narzędzi chirurgicznych.  Z jej podtypu, 316l wykonuje się z niej min. śruby podtrzymujące złamane kości. 

Średnica kaboszonu: 14mm


Dodaj opinię Dodaj opinię, dzięki temu również i Ty otrzymasz wiarygodną informację o produkcie.

Dodane opinie (0)
ładowanie
Powiązane produkty
Kurotobi
Kurotobi
40,00 PLN
30,00 PLN
Hanami
Hanami
40,00 PLN
30,00 PLN
Chibi Fuji
Chibi Fuji
40,00 PLN
30,00 PLN
Chibi Midori
Chibi Midori
40,00 PLN
30,00 PLN
Autumn Maple
Autumn Maple
35,00 PLN
Umehime
Umehime
65,00 PLN
50,00 PLN
Umeha
Umeha
65,00 PLN
Matsushiro
Matsushiro
65,00 PLN
Matsumune
Matsumune
65,00 PLN
Shirotsuru
Shirotsuru
65,00 PLN

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl