Midori (1)

Midori

Kolczyki z ręcznie czerpanym papierem washi
ładowanie
45,00
PLN
za
Kolczyki
Producent: Chibigami
Kolczyki
ładowanie

Produkt niedostępny w tej liczbie

Dostępna ilość:

Zadaj pytanie o przedmiot
  •  

Kolczyki z wzorem ume to idealna ozdoba na okres wiosenny. Kwiaty ume widniejące na kolczykach są zwiastunem nadchodzącej wiosny, ponieważ jako pierwsze zakwitają już w lutym. Potocznie nazywa się je śliwą japońską, chociaż bliżej im do moreli. Ich delikatne barwy przyciągają oko swoim wyrafinowanym pięknem, kontrastując z czerwonym tłem będą wspaniałym dodatkiem każdego stroju. Kompozycja bieli i czerwieni stanowi doskonale połączenie szlachetnych barw, które są głęboko zakorzenione w buddyzmie. W Japonii biel jest symbolem czystości, natomiast to czerwień  związana jest z pomyślnością i wyjątkowością.

Kolczyki z ręcznie wykonanymi szklanym kaboszonami z papierem washi. Te piękne, kolorowe papiery są wciąż ręcznie wykonywane, a ich uroda oraz bogactwo wzorów niezwykłe. Jego niepowtarzalne wzornictwo, kolory oraz jakość stanowią atut oraz sprawiają, że każdy może mieć przy sobie czątkę Japonii.

Uroda papieru washi została zachowana pod szklanymi kaboszonami dzięki starannemu procesowi obróbki. Oprawa kolczyków została wykonana ze stali szlachetnej, materiału przyjaznemu alergikom. Stal chirurgiczna jest rodzajem stali stosowanej w medycynie, np. do wyrobu niektórych narzędzi chirurgicznych.  Z jej podtypu, 316l wykonuje się z niej min. śruby podtrzymujące złamane kości. 

 

Średnica kaboszonu: 18x25mm

Dodaj opinię Dodaj opinię, dzięki temu również i Ty otrzymasz wiarygodną informację o produkcie.

Dodane opinie (0)
ładowanie
Powiązane produkty
Kurotobi
Kurotobi
20,00 PLN
Karakurenai
Karakurenai
20,00 PLN
Chibi Konjō
Chibi Konjō
20,00 PLN
 Chibi Ōtan
Chibi Ōtan
20,00 PLN
Ombre Sakura
Ombre Sakura
52,50 PLN
Murasaki
Murasaki
37,50 PLN
Botan
Botan
52,50 PLN
Matsushiro
Matsushiro
48,75 PLN
Ogrody Fuji
Ogrody Fuji
56,25 PLN
Hatsuzakura
Hatsuzakura
56,25 PLN

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl